tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 X-Man zidentyfikowany na autostradzie. Myśleli, że nie żyje, ale potem wydarzyło się niemożliwe [FILM]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

X-Man zidentyfikowany na autostradzie. Myśleli, że nie żyje, ale potem wydarzyło się niemożliwe [FILM]

Autor: Raff 2020.10.02, 10:37 1 Drukuj

Bywają sytuacje, w których zaczynamy wątpić w prawdziwość otaczającego nas świata. Po prostu czasem dzieje się coś, co w ogóle nie ma prawa się wydarzyć.

Tutaj przykład takiej właśnie sytuacji - ten groźnie wyglądający wypadek, według naszego doświadczenia, powinien zakończyć się poważnymi obrażeniami, na przykład złamaniem kręgosłupa.

NAS Analytics TAG

Tymczasem koleś, jak X-Man, po prostu wstał, otrzepał się i posprzątał bałagan, którego narobił.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę