tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Rzucił butelką w motocyklistę na autostradzie. "Czy wiesz, że mogłeś kogoś zabić?" [FILM]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Rzucił butelką w motocyklistę na autostradzie. "Czy wiesz, że mogłeś kogoś zabić?" [FILM]

Autor: Raff 2020.04.22, 14:51 Drukuj

- Czy wiesz, że mogłeś kogoś zabić? - spytał kierowcę osobówki policjant, wezwany przez motocyklistę, który oberwał rzuconą przez mężczyznę butelką.

Jest grupa kierowców, która organicznie nienawidzi motocyklistów. Każdy użytkownik jednośladu widzi im się jak wariat, cham i ktoś stwarzający zagrożenie. Za cel przyjmują oni walkę z motocyklową patologią, nawet kosztem bezpieczeństwa i zdrowego rozsądku.

NAS Analytics TAG

Jeden z takich ludzi postanowił ukarać motocyklistę za bycie motocyklistą, rzucając w niego butelką. Czynność taka sama w sobie może być niebezpieczna, co dopiero, kiedy dochodzi do niej w ruchu, na autostradzie. Tym razem szczęśliwie nic się nie stało. Agresor będzie miał jednak poważne kłopoty z prawem.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę