tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Pijany motocyklista podpala ki i potrci policjanta
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
2021 03 Benelli TRK 502 X billboard
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Pijany motocyklista podpala ki i potrci policjanta

Autor: Janusz Bbenek 2020.04.23, 11:12 3 Drukuj

Niestety, tacy osobnicy skutecznie psują nam reputację. 28-letni motocyklista ze Starego Sącza jeździł motocyklem po pijaku, dwukrotnie podpalał okoliczne łąki, a przy próbie zatrzymania potrącił i poturbował policjanta. 

11 kwietnia w późnych godzinach wieczornych sądeccy policjanci zostali zaalarmowani o płonącej łące i prawdopodobnym podpalaczu, który porusza się na motocyklu. Patrolując okoliczne drogi natknęli się na kolejny pożar i znajdujących się w pobliżu dwóch mężczyzn. Jeden z nich uciekł pieszo w krzaki, drugim okazał się poszukiwany motocyklista, który zignorował polecenie zatrzymania się i wjechał w jednego z policjantów. 

NAS Analytics TAG

Funkcjonariusz przytrzymywał motocyklistę, biegnąc za pojazdem przez kilkadziesiąt metrów i finalnie lądując w przydrożnym rowie. Podejrzany był bardzo agresywny, kopał i szarpał policjanta, został jednak obezwładniony i przewieziony na komisariat w Starym Sączu. Okazało się, że był kompletnie pijany, miał w organizmie 2 promile alkoholu. 

Lista zarzutów i możliwych kar dla agresora na motocyklu jest naprawdę długa. Najbliższe 2 miesiące spędzi w areszcie, ponadto postawiono mu zarzuty prowadzenia pojazdu mechanicznego w stanie nietrzeźwości, znieważenia oraz naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariusza na służbie, stosowania przemocy w celu zmuszenia funkcjonariusza do zaniechania czynności służbowej oraz spowodowania uszczerbku na jego zdrowiu - ten pakiet zagrożony jest pięcioletnią odsiadką. Dodatkowo podejrzany odpowie za prowadzenie pojazdu niedopuszczonego do ruchu i bez wymaganych dokumentów oraz za naruszenie przepisów dotyczących stanu epidemii. Powiadomiony o sprawie Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny może dorzucić decyzję administracyjną o karze w wysokości do 30 tysięcy zł. 

Źródło: policja.pl

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 3
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr