tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Wymuszenie odszkodowania, czy totalny brak umiejtnoci?
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Wymuszenie odszkodowania, czy totalny brak umiejtnoci?

Autor: Redakcja 2019.06.19, 09:28 11 Drukuj

Oglądając ten film niełatwo jest zrozumieć, co tak naprawdę się wydarzyło. Po krótkiej analizie trudno oprzeć się wrażeniu, że mamy do czynienia z celowym wjechaniem w auto lub po prostu brakiem choćby podstawowych umiejętności jazdy motocyklem.

Oczywiście, na filmie wyraźnie widać, że kierowca samochodu wymusza pierwszeństwo i wina leży po jego stronie. Tutaj nie mamy wątpliwości i nie chcemy, nie moglibyśmy stawać w obronie kierowcy.

NAS Analytics TAG

Postawcie się jednak w roli kierującego motocyklem i odpowiedzcie na pytanie - czy naprawdę nie można było w zaistniałej sytuacji zareagować inaczej i uniknąć zderzenia? Prędkość była niewielka. Czasu na reakcje również pozostało sporo. Z daleka było widać niepokojące zachowanie kierowcy auta - można było przewidzieć taki manewr. W tym czasie motocyklista, zamiast hamować, wcisnął sprzęgło i odkręcił roll-gaz… Rozbicie szyby kopniakiem można tłumaczyć zdenerwowaniem lub szokiem, ale i tak to wszystko nie składa się w jedną, spójną całość...

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 5
Poka wszystkie komentarze
Autor:Motomaniak 19/06/2019 17:14

Dure!!!

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr