tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ronnie Pickering, brytyjska gwiazda drogowej agresji
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Ronnie Pickering, brytyjska gwiazda drogowej agresji

Autor: Konrad Bartnik 2018.03.05, 14:16 1 Drukuj

"A czy ty wiesz już, kim jest Ronnie Pickering?" Plakaty z takim hasłem powinny wisieć w każdym sklepie motocyklowym w Wielkiej Brytanii. Ronnie jest twardy, Ronnie nie odpuszcza!

Jedną z rzeczy, których zazdrościmy Brytyjczykom, jest możliwość określenia współdzielenia pasa ruchu tylko jednym słowem - filtering. Druga to fakt, że nawet prymitywne drogowe kłótnie w czystej angielszczyźnie brzmią jak dyskusja eleganckich lordów nad wyższością wyżła węgierskiego nad seterem w polowaniu na zające.

NAS Analytics TAG

Sporna sytuacja zaczęła się od tego, że kierowca skutera, który ominął kolejkę aut wjeżdżających na rondo, sam niezbyt śpiesznie wykonywał kolejne manewry, blokując pojazdy przed które się wpasował. Wywołał tym wściekłość kierowcy czerwonego Citroena, który dopadł go za kolejnym skrzyżowaniem. Panowie długo wyjaśniali sobie wątpliwości, a cały świat w końcu DOWIEDZIAŁ SIĘ, KIM JEST RONNIE PICKERING!!! Niemą bohaterką filmu jest kobieta jadąca z Ronnie’m, która ze stoickim spokojem przeczekała jego furiacki atak. Raczej nie była to matka, w końcu matka siedzi z tyłu.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę