tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Bieszczady zapraszają na żubra! Poznajcie niezwykłych gospodarzy [FILM] NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Bieszczady zapraszają na żubra! Poznajcie niezwykłych gospodarzy [FILM]

Autor: Raff 2019.10.18, 17:57 Drukuj

Jesień to czas, kiedy zwierzęta migrują. Po raz kolejny ostrzegamy przed zwierzętami pojawiającymi się na drogach. Portal Wirtualna Polska opublikował film z Bieszczadów, na którym widać niezwykłych gospodarzy tamtejszych lasów - okazałe żubry.

Kolizja z takim zwierzęciem miałaby tragiczne skutki, dlatego w okresie jesiennym warto jeździć znacznie wolniej i uważać na wszystko, co się rusza. Przecież obserwacja tych pięknych zwierząt także daje mnóstwo satysfakcji.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę