tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ducati na prąd? Szef sprzedaży nie wyklucza takiego scenariusza
NAS Analytics TAG
Advertisement
NAS Analytics TAG

Ducati na prąd? Szef sprzedaży nie wyklucza takiego scenariusza

Autor: Raff 2018.12.18, 11:45 Drukuj

Elektryczne Ducati nie pojawi się niebawem, ale na pewno takiego motocykla nie unikniemy - twierdzi Andrea Buzzoni, dyrektor sprzedaży i marketingu Ducati i zapowiada nie jeden, a aż dwa elektryczne motocykle z zupełnie różnych segmentów.

W wywiadzie udzielonym włoskiemu magazynowi Motociclismo, Andrea Buzzoni opowiadał o przyszłości marki Ducati, o planach rozwoju i o aktualnej sytuacji firmy. A przed Borgo Panigale wyzwania stoją niebagatelne - jest bardzo prawdopodobne, że obecny właściciel - Volkswagen, pozbędzie się jej. Zainteresowanie nabyciem motocyklowego potentata wyraził już Stefan Pierer, szef KTM.

Ducati musi także sprostać rozbuchanym oczekiwaniom klientów, których przyzwyczaiło do ekscytujących nowości, świetnego designu i bogatej oferty. Zmieniający się świat i rosnąca w siłę konkurencja także oznaczają nowe wyzwania dla włoskiej marki. Coraz częściej słychać o elektrycznych motocyklach z Borgo Panigale. Andrea Buzzoni nie tylko nie wyklucza takiej możliwości, ale wprost zapowiada, że taki scenariusz jest nieunikniony.

- Widzę elektryczne Ducati jako coś w rodzaju e-Panigale, motocykla przeznaczonego do wyścigów. Potem pewnie przyjdzie czas na Scramblera z takim napędem - twierdzi Buzzoni. Dodaje jednak, że nie powinniśmy spodziewać się tej technologii w najbliższej przyszłości, bo elektryczne motocykle mają swoje poważne ograniczenia. Są to długi czas ładowania, niewielki zasięg, spora masa i wysoka cena.

W wywiadzie nie padła niestety żadna deklaracja dotycząca terminu wprowadzenia elektrycznych motocykli do oferty.

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę