tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ducati na prd? Szef sprzeday nie wyklucza takiego scenariusza
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Ducati na prd? Szef sprzeday nie wyklucza takiego scenariusza

Autor: Raff 2018.12.18, 11:45 Drukuj

Elektryczne Ducati nie pojawi się niebawem, ale na pewno takiego motocykla nie unikniemy - twierdzi Andrea Buzzoni, dyrektor sprzedaży i marketingu Ducati i zapowiada nie jeden, a aż dwa elektryczne motocykle z zupełnie różnych segmentów.

W wywiadzie udzielonym włoskiemu magazynowi Motociclismo, Andrea Buzzoni opowiadał o przyszłości marki Ducati, o planach rozwoju i o aktualnej sytuacji firmy. A przed Borgo Panigale wyzwania stoją niebagatelne - jest bardzo prawdopodobne, że obecny właściciel - Volkswagen, pozbędzie się jej. Zainteresowanie nabyciem motocyklowego potentata wyraził już Stefan Pierer, szef KTM.

NAS Analytics TAG

Ducati musi także sprostać rozbuchanym oczekiwaniom klientów, których przyzwyczaiło do ekscytujących nowości, świetnego designu i bogatej oferty. Zmieniający się świat i rosnąca w siłę konkurencja także oznaczają nowe wyzwania dla włoskiej marki. Coraz częściej słychać o elektrycznych motocyklach z Borgo Panigale. Andrea Buzzoni nie tylko nie wyklucza takiej możliwości, ale wprost zapowiada, że taki scenariusz jest nieunikniony.

- Widzę elektryczne Ducati jako coś w rodzaju e-Panigale, motocykla przeznaczonego do wyścigów. Potem pewnie przyjdzie czas na Scramblera z takim napędem - twierdzi Buzzoni. Dodaje jednak, że nie powinniśmy spodziewać się tej technologii w najbliższej przyszłości, bo elektryczne motocykle mają swoje poważne ograniczenia. Są to długi czas ładowania, niewielki zasięg, spora masa i wysoka cena.

W wywiadzie nie padła niestety żadna deklaracja dotycząca terminu wprowadzenia elektrycznych motocykli do oferty.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr