tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nowy importer i sieć dealerska MV Agusty w Polsce
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Nowy importer i sieć dealerska MV Agusty w Polsce

Autor: Materiał partnera 2018.12.22, 12:43 Drukuj

Po krótkiej nieobecności na naszym rynku, motocykle MV Agusta wracają do regularnej sprzedaży. Maszyny legendarnej włoskiej marki można kupić w jednym z trzech salonów: w Warszawie, Poznaniu i Długołęce pod Wrocławiem, a w najbliższym czasie planowany jest czwarty punkt dealerski południowo-wschodniej Polsce.

W ofercie włoskiej MV Agusty nie ma motocykli przeciętnych. Każdy model to najwyższy poziom technologii i designu. Osiągi, komfort i niepowtarzalny wizerunek. Brutale 800, Turismo Veloce Lusso, Dragster 800RR Pirelli czy ściśle limitowany, bardzo mocny Brutale 1000 Oro. Teraz to nie tylko podnoszące ciśnienie obrazki w internecie, tylko pachnące nowością maszyny, które możesz obejrzeć i kupić także w Polsce.

Dzięki nowemu importerowi motocykle MV Agusta dostępne są w tej chwili w trzech punktach: przy ul. Puławskiej 403A w Warszawie, przy ul. Bułgarskiej 65B w Poznaniu oraz przy ul. Wrocławskiej 33e w Długołęce pod Wrocławiem (otwarcie w lutym 2019). Niedługo dołączy do nich kolejny, w południowo-wschodniej części kraju.

Wraz z motocyklami MV Agusta wracają na nasz rynek także oryginalne części i akcesoria oraz sieć serwisowa.


Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Zobacz również
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę