tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nowy importer i sieć dealerska MV Agusty w Polsce
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Nowy importer i sieć dealerska MV Agusty w Polsce

Autor: Materiał partnera 2018.12.22, 12:43 Drukuj

Po krótkiej nieobecności na naszym rynku, motocykle MV Agusta wracają do regularnej sprzedaży. Maszyny legendarnej włoskiej marki można kupić w jednym z trzech salonów: w Warszawie, Poznaniu i Długołęce pod Wrocławiem, a w najbliższym czasie planowany jest czwarty punkt dealerski południowo-wschodniej Polsce.

W ofercie włoskiej MV Agusty nie ma motocykli przeciętnych. Każdy model to najwyższy poziom technologii i designu. Osiągi, komfort i niepowtarzalny wizerunek. Brutale 800, Turismo Veloce Lusso, Dragster 800RR Pirelli czy ściśle limitowany, bardzo mocny Brutale 1000 Oro. Teraz to nie tylko podnoszące ciśnienie obrazki w internecie, tylko pachnące nowością maszyny, które możesz obejrzeć i kupić także w Polsce.

Dzięki nowemu importerowi motocykle MV Agusta dostępne są w tej chwili w trzech punktach: przy ul. Puławskiej 403A w Warszawie, przy ul. Bułgarskiej 65B w Poznaniu oraz przy ul. Wrocławskiej 33e w Długołęce pod Wrocławiem (otwarcie w lutym 2019). Niedługo dołączy do nich kolejny, w południowo-wschodniej części kraju.

Wraz z motocyklami MV Agusta wracają na nasz rynek także oryginalne części i akcesoria oraz sieć serwisowa.


Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

NAS Analytics TAG
Zobacz również

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę