tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Brytol ze złotym łańcuchem. Triumph szykuje przebogatą wersję Thruxtona R
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Brytol ze złotym łańcuchem. Triumph szykuje przebogatą wersję Thruxtona R

Autor: Raff 2018.12.20, 15:24 Drukuj

Triumph przygotowuje limitowaną wersję Thruxtona R - TFC, z bardzo bogatym wyposażeniem i większą mocą. Plany producenta sięgają znacznie dalej - prawdopodobnie pojawią się kolejne edycje oznaczone skrótem TFC.

TFC to skrót od Triumph Factory Custom. Thruxton R TFC, który ma pojawić się już w styczniu, będzie napędzany zmodernizowanym silnikiem 1200 cm3 ze zwiększoną o 10 KM w stosunku do standardowej wersji mocą. W standardowym wyposażeniu pojawią się takie elementy jak tytanowy wydech Vance & Hines, jednoczęściowa owiewka, przedni błotnik, osłona siedzenia wykonane z włókna węglowego, czarne anodowane koła, złoty łańcuch, skórzane siedzenie czy lusterka z e szczotkowanego niklu.

NAS Analytics TAG

Zamiast standardowego zawieszenia Showa, Thruxton R TFC zostanie wyposażony w zawieszenie Öhlinsa. Hamulce także dostaną to, co najlepsze - radialne zaciski i pompę Brembo. Thruxton R TFC zostanie wyprodukowany w ilości zaledwie 750 egzemplarzy i kosztować będzie około 80 tys. zł. Producent planuje budowę wersji TFC kolejnych modeli z gamy.

fot: triumphrat.net

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz również
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę