tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nowe motocykle 2020 - TOP10 najciekawszych modeli, na ktre czekamy
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Nowe motocykle 2020 - TOP10 najciekawszych modeli, na ktre czekamy

Autor: Alonzo 2019.09.15, 21:25 3 Drukuj

W przyszłym roku pojawi się kilka motocykli, które idą pod prąd obecnie panującym trendom obniżania pojemności silnika i wprowadzania napędu elektrycznego. Będą to maszyny, które chce się mieć już po ujrzeniu ich sylwetki na zdjęciu lub po przeczytaniu specyfikacji.

BMW Motorrad Concept R18 jest zainspirowany stylistyką i technologią silnika z lat 60. Raczej nie stanie się modelem masowym. Chociaż jego produkcja będzie limitowana, to na pewno znajdzie swoich fanów, którzy będą chcieli mieć ten niezwykły model za wszelką cenę.

NAS Analytics TAG

Pierwszy model Triumpha Rocket został wprowadzony ponad 15 lat temu. Teraz brytyjska marka chce ustanowić nowy standard wydajności dla segmentu krążowników szos. Potężny Triumph Rocket III w roku modelowym 2020 występuje w dwóch wersjach, R i GT, różniących się wysokością siedziska, wyposażeniem i ergonomią jazdy.

The Jack Daniel's Limited Edition Indian Springfield Dark Horse to efekt współpracy producenta alkoholi z producentem motocykli. Zestawienie dość szokujące, ale motocykle Indiana w limitowanych edycjach ze znakiem Jacka Danielsa zazwyczaj sprzedają się w kilka minut.

Ducati Diavel 1260 i 1260 S zostały stworzone, aby zapewnić maksymalną przyjemność z jazdy, łącząc ergonomię potężnego cruisera i wydajność powernakeda.

Z kolei Harley-Davidson FXDR 114 to dziesiąty model w gamie H-D Softail, wyraźnie lżejszy, mocniejszy, bardziej zwinny, lepiej przyśpieszający i ze świetnym prowadzeniem.

Benelli 502C może być przebojem w segmencie wagi średniej. Włoska marka dzięki mariażowi z potentatem z Chin oferuje piękne motocykle w niewiarygodnie niskich cenach. Silnik Benelli 502C budzi bardzo słuszne skojarzenia z silnikami Hondy, a wygląd łatwo pomylić z Ducati Diavelem. Wyrafinowani motocykliści z pewnością odrzucą taką propozycję, ale ci podchodzący do życia bardziej pragmatycznie potraktują kupno Benelli 502C jak dobrą okazję.

Curtiss Motorcycle, znany wcześniej jako Confederate, w roku 2017 przeszedł całkowicie na produkcję motocykli. Do tej pory opracował dwa modele w stylu bobber: Zeus i Hades. Obydwa są już dostępne w przedsprzedaży.

 

 

Jakiego modelu brakuje Twoim zdaniem w tym zestawieniu?

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr