tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Jest pierwszy elektryczny jednolad z logo Ducati! Ju wkrtce na MotoGP
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Jest pierwszy elektryczny jednolad z logo Ducati! Ju wkrtce na MotoGP

Autor: Raff 2019.05.18, 09:50 Drukuj

Pierwszy elektryczny jednoślad z logo Ducati ujrzał światło dzienne! Zaskoczenie jest tym większe, że pokazany sprzęt nie tylko jest elektrykiem, ale także… skuterem!

Kiedy piszemy o projektach związanych z elektrycznymi jednośladami Ducati, zawsze wydaje nam się, że Włosi pokażą pełen wdzięku motocykl sportowy. Tymczasem, jak się okazuje, pierwszy elektryk z logo Ducati jest skuterem.

NAS Analytics TAG

Związki z Ducati kończą się jednak na owym logotypie, bo cała konstrukcja skutera to dzieło firmy Super Soco. Skuter CUx w specjalnym malowaniu Ducati MotoGP powstał dla potrzeb padoku - zawodnicy i członkowie ekipy technicznej będą korzystać z niego w czasie wyścigów.

Skuter napędzany jest silnikiem Bosch o mocy 2700 W, zamontowanym w piaście, a jego prędkość maksymalna wynosi 45 km/h, za zasięg 50 km. Łatwo demontowalną baterię można naładować w około 8 godzin ze standardowego gniazda. Skuter ma panel wskaźników w formie wyświetlacza LCD, system przeciwkradzieżowy oraz możliwość integracji ze smartfonem.

Nie wiadomo czy model ten oferowany będzie w Polsce. W Wielkiej Brytanii cena tego "Ducati" wynosi w przeliczeniu, mniej więcej 11 500 zł. W ofercie polskiego dystrybutora tyle kosztuje wersja standardowa.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr