tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Motocykle Wrocaw dealerem bezemisyjnych motocykli elektrycznych SuperSoco!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Motocykle Wrocaw dealerem bezemisyjnych motocykli elektrycznych SuperSoco!

Autor: Informacja prasowa 2019.10.11, 19:18 Drukuj

Multibrandowy salon Motocykle Wrocław od 1 kwietnia tego roku oferuje swoim klientom jednoślady legendarnej amerykańskiej marki Indian, niezawodne motocykle Suzuki oraz prawdziwe dzieła włoskiej sztuki użytkowej - pojazdy marki MV Agusta. Szybkie zdobycie dużych udziałów w lokalnym rynku pozwoliło na rozwój dealera, co zaowocowało kolejną marką w jego portfolio, elektrycznymi motocyklami SuperSoco!

Dealer Motocykle Wrocław należy do spółki V Cruiser, która okazała się być bardzo skutecznym importerem pojazdów marki INDIAN. W dwa lata ugruntowała swoją pozycję na rynku i zaczęła rozwijać własną sieć salonów. Oprócz punktu we Wrocławiu, spółka posiada własne przedstawicielstwa także w Warszawie oraz Poznaniu.

NAS Analytics TAG

Motocykle Wrocław od września tego roku oferuje swoim klientom także pojazdy elektryczne marki SuperSoco! Te ekologiczne, bezemisyjne motocykle są idealnymi pojazdami z punktu widzenia pragmatyczno-ekologicznego podejścia do motocyklowej pasji.

Na wyjątkowo bogatą ekspozycję dealera składa się kilkanaście pojazdów elektrycznych SuperSoco oraz trzy gotowe do jazdy pojazdy testowe.

Motocykle marki SuperSoco idealnie domykają naszą ofertę - mówi Paweł Mierzwa, kierownik salonu Motocykle Wrocław. - Jakością wykonania dorównują oferowanym przez nas dotychczas produktom, jednocześnie dając zupełnie inne, niespotykane dotąd odczucia z jazdy. Najlepiej wpaść do naszego salonu, przejechać się motocyklami testowymi i przekonać się o tym osobiście - dodaje Mierzwa.

Więcej informacji na stronie nowego dealera pojazdów SuperSoco - Motocykle Wrocław

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr