tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Super Soco - nowa marka motocykli elektrycznych w Polsce. Nowości 2019 na EICMA NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Super Soco - nowa marka motocykli elektrycznych w Polsce. Nowości 2019 na EICMA

Autor: Redakcja 2018.11.05, 15:09 Drukuj

Obecna od niedawna w Polsce marka Super Soco nazywana jest często "motocyklową Teslą", ze względu na doskonałą jakość produkowanych przez siebie elektrycznych jednośladów. Na targach EICMA zadebiutuje kolejny model Super Soco, najmocniejszy w stawce TC-max.

Firmę Super Soco założyła grupa byłych pracowników Hondy, którzy mieli ambicję, by poświęcić się własnym projektom. Ta młoda marka zdążyła już zdobyć rozgłos i doskonałą opinię w motocyklowym środowisku. Zawdzięcza to bardzo przemyślanym konstrukcjom, efektownemu designowi i wysokiej jakości użytym podzespołom. Silniki dla motocykli Super Soco produkuje Bosch, a litowo-jonowe baterie dostarczają Samsung, LG i Panasonic.

NAS Analytics TAG

Super Soco

Od niedawna pojazdy Super Soco oferowane są także w Polsce. Ich importerem jest katowicka firma Karbon 2 - Centrum Pojazdów Elektrycznych.

Pierwszy model Super Soco, naked TS, pojawił się w 2016 roku, a rok później zadebiutował cafe racer TC. Z kolei w roku 2018 zaprezentowano skuter CU-x. Wszystkie te pojazdy mają homologację motorowerów, z silnikiem umieszczonym w piaście. Na tegorocznych targach EICMA, które rozpoczynają się już jutro, zaprezentowany zostanie model TC-max, będący odpowiednikiem klasy 125. Jego silnik umieszczony będzie centralnie, a napęd na tylne koło przekazywany paskiem.

Motocykle Super Soco są nie tylko ciche i nie emitują spalin. Są również bardzo lekkie i przyjazne dla użytkownika. Dzięki konstrukcji z dużym udziałem aluminium motorowery TS i TC ważą odpowiednio tylko 78 i 83 kg. Pozwala to na uzyskanie dużego zasięgu na podwójnym zestawie baterii - do 160 km na jednym ładowaniu. Same baterie również mają unikalną konstrukcję. Mogą być wyjmowane z pojazdu zabierane do ładowania w dowolnym miejscu - w domu, w pracy lub nawet w kawiarni.

Ścigacz.pl jest pierwszą redakcją, do której trafiły pojazdy Super Soco. Już niedługo znajdziecie u nas testy i inne obszerne materiały na ich temat. Nasz przedstawiciel Barry będzie na targach EICMA i pokaże wam nowy model TC-max tuż po jego premierze. Więcej informacji na temat tych znakomitych motocykli i motorowerów znajdziecie na stronie super-soco.pl

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę