tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Super Soco TC-Max już gotowy! Ponad 100 km zasięgu i 100 km/h! NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Super Soco TC-Max już gotowy! Ponad 100 km zasięgu i 100 km/h!

Autor: Raff 2019.01.15, 14:17 3 Drukuj

Super Soco TC-Max, prototyp pokazany w ubiegłym roku w Mediolanie, trafia do produkcji. Elektryczny motocykl o ciekawej formie, będzie dysponować osiągami podobnymi do jednośladów 125 cm3.

Super Soco TC-Max napędzany będzie przez bezszczotkowy silnik elektryczny o mocy maksymalnej 5000 W. Pozwoli to na osiągnięcie 170 Nm maksymalnego momentu obrotowego, co kwalifikuje motocykl do homologacji L3e - takiej samej jak 125 cm3.

Producent zapewnia, że TC-Max osiąga prędkość maksymalną 100 km/h, a jego zasięg wynosi 110 km przy prędkości 45 km/h. Oznacza to, że motocykl bez problemu sprawdzi się w warunkach miejskich. Tym bardziej, że wyposażony jest w specjalny system FOC, którego zadaniem jest optymalizacja osiągów w celu zwiększenia zasięgu.

Super Soco TC Max 7

Silnik umieszczony jest w przy przednim mocowaniu wahacza i napędza koło tylne za pomocą paska zębatego.  Źródłem energii jest wymienna bateria o pojemności 45 Ah. Jej ładowanie trwa około 4,5 godziny. Istnieje możliwość dodania drugiej baterii, która znacznie zwiększa zasięg motocykla.

Konstrukcja TC-Max oparta  jest na rurowej ramie, która zapewnia niską masę - motocykl waży zaledwie 89 kg. Dostępne będą dwa rodzaje kół - aluminiowe i szprychowe. Cena TC-Max wyniesie niecałe 5 tys. euro (około 21 tys. zł).

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę