tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Wrocaw: zniszczone Ducati, uszkodzone samochody. Ukraiska szara na podwjnym gazie
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Wrocaw: zniszczone Ducati, uszkodzone samochody. Ukraiska szara na podwjnym gazie

Autor: Raff 2020.09.29, 21:37 6 Drukuj

Na motocyklach i samochodzie postanowili odreagować swoje frustracje dwaj pijani w sztok Ukraińcy, wracający z imprezy na wrocławskim Nadodrzu. Gdyby nie szybka reakcja jednego z mieszkańców, szkód mogłoby być znacznie więcej.

Trudno powiedzieć, czy to niespełnione marzenia, czy poczucie życiowej klęski były powodem idiotycznego zachowania dwóch pijanych Ukraińców, wracających nocą z imprezy. Mężczyźni uznali, że idealnym pomysłem na wyładowanie swoich kompleksów będą dwa motocykle zaparkowane przy ulicy zakładowej we Wrocławiu.

NAS Analytics TAG

Oba jednoślady zostały przewrócone i dodatkowo skopane, ale to zwycięstwo nie przyniosło dwóm pijakom oczekiwanej ulgi. Za kolejny cel obrali zatem stojącego nieopodal opla, któremu wyłupili reflektory i porysowali karoserię.

Nocne hałasy obudziły jednego z mieszkańców, który przytomnie natychmiast zawiadomił policję. Funkcjonariusze szybko ujęli krewkich Ukraińców, zapobiegając dalszym stratom materialnym. Teraz nasi goście czekają na rozprawę sądową.

 

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 4
Poka wszystkie komentarze
Autor:M 30/09/2020 20:37

Taka "kultura"

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr