tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Wrocaw: policjanci spowodowali wypadek z jednoladem. "Sygnay wczyli w ostatniej chwili"
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Wrocaw: policjanci spowodowali wypadek z jednoladem. "Sygnay wczyli w ostatniej chwili"

Autor: Raff 2020.06.25, 18:24 4 Drukuj

Połamane kości, pęknięta nerka, zapadnięte płuco - w takim stanie jest skuterzysta, potrącony przez oznakowany radiowóz. Zdaniem poszkodowanego policjanci włączyli sygnały w ostatniej chwili, nie dając szans na reakcję.

Damian przeżył wypadek, ale jego stan jest ciężki. W dodatku przyjdzie mu zapewne walczyć o sprawiedliwość z policją, bo ta twardo obstaje za swoją wersją, która różni się od tego, co mówią świadkowie i sam Damian.

NAS Analytics TAG

Jak wynika z relacji, do których dotarła Gazeta Wrocławska, policyjny radiowóz wyjeżdżał z ulicy Legnickiej i na zakazie skręcał w ulicę Stacyjną. Policjanci mieli włączyć sygnały świetlne i dźwiękowe tuż przed wjazdem na skrzyżowanie.

Jak relacjonuje poszkodowany w wypadku Damian, usłyszał on syreny w ostatniej chwili, tuż przed tym jak na jego pasie pojawił się radiowóz. Samochody zaczęły gwałtownie hamować, ale skuterzysta nie zdołał zatrzymać pojazdu, nie miał też gdzie odbić. Z impetem uderzył w radiowóz i stracił przytomność.

Policja obstaje przy innej wersji. Zdaniem stróżów prawa, radiowóz poruszał się na włączonych sygnałach świetlnych i dźwiękowych cały czas. Podczas wykonywania manewru skrętu, w policyjny samochód uderzył jadący z dużą prędkością skuter. Policja twierdzi, że poszkodowany kierowca nie posiadał uprawnień do kierowania jednośladem.

Tej wersji kategorycznie zaprzecza Damian i prosi wszystkich świadków tego zdarzenia o pomoc.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 3
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr