tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Miał dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów. Rozbił się motocyklem w czasie pościgu [VIDEO]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Miał dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów. Rozbił się motocyklem w czasie pościgu [VIDEO]

Autor: Janusz Bębenek 2020.07.03, 12:57 Drukuj

Legniccy policjanci chcieli zatrzymać do kontroli kierującego motocyklem Suzuki. Ten jednak podjął próbę ucieczki, zakończoną na tylnym zderzaku taksówki. Okazało się, że 35-latek miał całkiem dobry powód, by za wszelką cenę unikać kontaktu z drogówką. 

W pościg za uciekinierem ruszyły dwa radiowozy. W rejonie skrzyżowania ulicy Kartuskiej z Nadbrzeżną taksówka marki Mercedes zatrzymała się, by na przejściu dla pieszych przepuścić panią z psem. Wtedy w tył auta uderzył rozpędzony motocykl, którego kierowca nie był w stanie na czas wyhamować. 

NAS Analytics TAG

Na szczęście ani samochód, ani motocykl, które po uderzeniu przemieściły się w różnych kierunkach, nie uderzyły w pieszą. Do leżącego na jezdni uciekiniera natychmiast podbiegli policjanci, którzy udzielili mu pomocy przedmedycznej. Obrażenia okazały się niegroźne, motocyklista trafił do szpitala na badania. 

Nie wyszedł on jednak po nich spokojnie do domu, tylko trafił do policyjnego aresztu. Okazało się, że nie tylko nie zatrzymał się do kontroli drogowej, ale też był objęty dożywotnim zakazem prowadzenia wszelkich pojazdów. Grozi mu teraz nawet 5 lat odsiadki. No cóż, nie róbcie tego w domu. Ani nigdzie indziej. 

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę