tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Kozy koo Bielska Biaej; Ucieka crossem po osiedlu przed policj. Grozi mu 5 lat wizienia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Kozy koo Bielska Biaej; Ucieka crossem po osiedlu przed policj. Grozi mu 5 lat wizienia

Autor: Alonzo 2021.02.18, 10:22 Drukuj

33. latek uciekał w Kozach przed policją. Jechał motocyklem motocross, który nie był dopuszczony do ruchu. Sam też nie miał uprawnień. Teraz grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Jak donosi Wirtualna Polska, policjanci z posterunku w Kozach zatrzymali 33. latka, który jeździł motocrossem po osiedlu. Na początku motocyklista, widząc patrolujących osiedle policjantów, rzucił się do ucieczki. Policjanci dostrzegli, że pojazd nie ma tablicy rejestracyjnej, więc podjęli próbę zatrzymania go. 33. latek, licząc na to, że przystosowany do jazdy w terenie motocykl pozwoli mu uciec policyjnemu pościgowi. Policjanci jednak znali dobrze teren swojej dzielnicy i po pościgu udało im się zatrzymać uciekiniera. 

NAS Analytics TAG

Motocykl był przystosowany do jazdy po torze motocrossowym. Nie powinien w ogóle znaleźć się na terenie osiedla mieszkalnego. Nie miał tablicy rejestracyjnej i nie był dopuszczony do ruchu po drogach publicznych.  Jego użytkownik tez nie miał uprawnień do prowadzenia motocykla. Teraz, za nie zatrzymanie się do kontroli i za ucieczkę grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

(Zdjęcie poglądowe, z archiwum Ścigacz.pl)

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr