tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Pojecha 299 km/h Yamah R1. Namierzyli go i straci motocykl [VIDEO]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Pojecha 299 km/h Yamah R1. Namierzyli go i straci motocykl [VIDEO]

Autor: Janusz Bbenek 2020.07.21, 15:30 1 Drukuj

Poprawiająca się sytuacja ekonomiczna w Indiach i rosnące dochody jej mieszkańców sprawiają, że motocykle klasy superbike są tam w tej chwili popularniejsze i bardziej dostępne niż kiedykolwiek. Nie wszyscy właściciele potrafią jednak korzystać ze swoich bestii odpowiedzialnie, a indyjska policja nie waha się rekwirować narzędzi drogowego bezprawia.

Niedawno po indyjskim internecie, a z niego na cały świat, viralowo rozeszło się nagranie motocyklisty o pseudonimie Bluebeast46, który na estakadach w mieście Bengaluru (dawniej Bangalore) jechał Yamahą R1 w ruchu ulicznym z prędkością dochodzącą do 299 km/h.  

NAS Analytics TAG

Popularność filmu i ciężar gatunkowy czynu nie uszły uwadze miejscowej policji, która słynie z nowoczesnych metod pracy. Na efekt śledztwa nie trzeba było długo czekać. Komisarz Sandeep Patil przekazał na Twitterze, że motocyklista został namierzony i zatrzymany, a jego Yamaha R1 zarekwirowana. Nie ma takiego kozakowania!

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr