tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Cztery razy zdawa egzamin na prawo jazdy za koleg. Cztery razy obla
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Cztery razy zdawa egzamin na prawo jazdy za koleg. Cztery razy obla

Autor: Janusz Bbenek 2020.08.02, 12:45 Drukuj

Do zbrodni mocno niedoskonałej doszło w WORD-zie w Siedlcach. Policja zatrzymała tam 38-latka, który jak się okazało, po raz czwarty podchodził do egzaminu teoretycznego na prawo jazdy. Nie byłoby w tym nic zdrożnego, gdyby mężczyzna próbował zdać egzamin dla siebie, a nie dla swojego kolegi. 

Pandemia i wszechobecne maseczki to mętna woda, w której dobrze czują się ludzie żyjący na granicy prawa. W końcu widok zamaskowanego gościa wchodzącego do banku nikogo dziś nie dziwi, a policjant czujący z kontrolowanego auta woń alkoholu wciąga ją nosem z wyraźną ulgą. Sytuację postanowił również wykorzystać pewien 38-latek, który w WORD w Siedlcach cztery razy podchodził do egzaminu teoretycznego na prawo jazdy.

NAS Analytics TAG

Zgubiła go prawdopodobnie przesadna ostrożność. W czasie trzeciej próby zwrócił na siebie uwagę egzaminatora, ponieważ oprócz maseczki zasłaniającej dokładnie całą twarz miał na sobie również czapkę z daszkiem. Został poproszony o pokazanie twarzy i mimo że jego wygląd nie do końca zgadzał się ze zdjęciem na przedstawionym dokumencie tożsamości, przystąpił do egzaminu. Oblał go i musiał zapisać się na następny termin. 

Na kolejnym egzaminie - już czwartym, czekali na niego wezwani przez pracowników WORD policjanci. Okazało się, że mężczyzna próbował zdać część teoretyczną w imieniu 42-letniego kolegi. Teraz odpowie za posługiwanie się dokumentami innej osoby, za to może otrzymać karę 2 lat więzienia. 

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr