tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Wrocaw Motorcycle Show odwoane. Czekamy na nowy termin
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Wrocaw Motorcycle Show odwoane. Czekamy na nowy termin

Autor: Raff 2020.03.10, 19:07 Drukuj

Wrocław Motorcycle Show to ostatnia z dużych imprez naszej branży, która została odwołana w związku z zagrożeniem koronawirusem.

Do ostatniej chwili organizatorzy Wrocław Motorcycle Show zwlekali z decyzją o odwołaniu imprezy. Dynamiczny rozwój sytuacji epidemiologicznej spowodował jednak wprowadzanie kolejnych ograniczeń dotyczących imprez masowych.

NAS Analytics TAG

Kiedy wojewoda dolnośląski wydał zakaz dotyczący imprez powyżej 1000 osób, organizator Wrocław Motorcycle Show nie miał innego wyjścia, jak tylko odwołać imprezę. Na razie nie podano nowej daty imprezy.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr