tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Warsaw Motorcycle Show przełożone na inny termin!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Warsaw Motorcycle Show przełożone na inny termin!

Autor: Raff 2020.03.04, 11:35 8 Drukuj

Organizatorzy Warsaw Motorcycle Show zdecydowali o przełożeniu imprezy na inny termin. Powodem rosnące zagrożenie wirusem i pierwszy przypadek zakażenia ujawniony w Zielonej Górze.

Po konsultacjach z partnerami i analizach rozwoju sytuacji związanej z koronawirusem, organizatorzy Warsaw Motorcycle Show zdecydowali, że zdrowie jest ważniejsze niż najlepszy nawet biznes, zatem impreza powinna zostać przełożona na późniejszy termin, gdy zagrożenie wirusem minie.

NAS Analytics TAG

Z oświadczenia, opublikowanego przez Ptak Warsaw Expo wynika, że w tym roku Warsaw Motorcycle Show odbędą się w dniach 5-7 czerwca. Dla nas, motocyklistów to może nawet lepiej - w końcu w tym terminie na pewno będzie już ciepło i każdy z nas bez problemu przyjedzie na targi motocyklem.

 

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 6
Pokaż wszystkie komentarze
Autor: zz 05/03/2020 12:11

nie być frajerem?

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę