tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Hale Ptak Expo pod Warszaw - zamiast targw motocyklowych zupenie inna funkcja
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Hale Ptak Expo pod Warszaw - zamiast targw motocyklowych zupenie inna funkcja

Autor: Janusz Bbenek 2020.03.25, 10:32 Drukuj

W centrum targowym Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie pod Warszawą miała się na początku marca odbyć kolejna impreza Warsaw Motorcycle Show. Została jednak przeniesiona na czerwiec, a właściciel obiektu wystąpił do władz z propozycją ogromnej pomocy w czasie pandemii koronawirusa. 

Ci z was, którzy byli na targach Warsaw Motorcycle Show w latach 2018 i 2019, wiedzą jak wielkim obiektem jest Ptak Warsaw Expo. Sześć dużych hal połączonych zamkniętymi łącznikami, a do tego ogromny parking, na którym odbywała się część targowych atrakcji, m.in. pokazy jazdy. W tym roku imprezę trzeba było niestety przenieść na termin 5-7 czerwca, a hale w Nadarzynie, w zależności od rozwoju sytuacji, być może odegrają wielką rolę w walce z pandemią koronawirusa. 

NAS Analytics TAG

Prezes Ptak Warsaw Expo, Tomasz Szypuła oświadczył: 

Jesteśmy gotowi, w przypadku nasilającej się pandemii koronawirusa, przekazać do dyspozycji władz w sposób całkowicie niekomercyjny obiekt PTAK Warsaw Expo znajdujący się w Nadarzynie na utworzenie szpitala polowego, tak jak zrobiono to we Włoszech, Hiszpanii czy Stanach Zjednoczonych.

Na szpitale polowe dostosowano największe obiekty Expo w Mediolanie, Madrycie i Nowym Jorku. Posiadamy 6 hal o łącznej powierzchni prawie 150 tys. m2, na terenie których zmieści się tysiące łóżek dla osób wymagających hospitalizacji. Wszyscy nasi pracownicy działu technicznego mogą od zaraz włączyć się w przygotowania do adaptacji przestrzeni pod szpital.

Musimy przyznać, że rzeczywiście obiekt ten jest idealny do tego celu. Duży, z bardzo dobrą infrastrukturą i błyskawicznym dojazdem z Warszawy trasą ekspresową. Trzymamy jednak kciuki, by w tej funkcji nie okazał się potrzebny. 

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr