tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Hale Ptak Expo pod Warszaw - zamiast targw motocyklowych zupenie inna funkcja
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Hale Ptak Expo pod Warszaw - zamiast targw motocyklowych zupenie inna funkcja

Autor: Janusz Bbenek 2020.03.25, 10:32 Drukuj

W centrum targowym Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie pod Warszawą miała się na początku marca odbyć kolejna impreza Warsaw Motorcycle Show. Została jednak przeniesiona na czerwiec, a właściciel obiektu wystąpił do władz z propozycją ogromnej pomocy w czasie pandemii koronawirusa. 

Ci z was, którzy byli na targach Warsaw Motorcycle Show w latach 2018 i 2019, wiedzą jak wielkim obiektem jest Ptak Warsaw Expo. Sześć dużych hal połączonych zamkniętymi łącznikami, a do tego ogromny parking, na którym odbywała się część targowych atrakcji, m.in. pokazy jazdy. W tym roku imprezę trzeba było niestety przenieść na termin 5-7 czerwca, a hale w Nadarzynie, w zależności od rozwoju sytuacji, być może odegrają wielką rolę w walce z pandemią koronawirusa. 

NAS Analytics TAG

Prezes Ptak Warsaw Expo, Tomasz Szypuła oświadczył: 

Jesteśmy gotowi, w przypadku nasilającej się pandemii koronawirusa, przekazać do dyspozycji władz w sposób całkowicie niekomercyjny obiekt PTAK Warsaw Expo znajdujący się w Nadarzynie na utworzenie szpitala polowego, tak jak zrobiono to we Włoszech, Hiszpanii czy Stanach Zjednoczonych.

Na szpitale polowe dostosowano największe obiekty Expo w Mediolanie, Madrycie i Nowym Jorku. Posiadamy 6 hal o łącznej powierzchni prawie 150 tys. m2, na terenie których zmieści się tysiące łóżek dla osób wymagających hospitalizacji. Wszyscy nasi pracownicy działu technicznego mogą od zaraz włączyć się w przygotowania do adaptacji przestrzeni pod szpital.

Musimy przyznać, że rzeczywiście obiekt ten jest idealny do tego celu. Duży, z bardzo dobrą infrastrukturą i błyskawicznym dojazdem z Warszawy trasą ekspresową. Trzymamy jednak kciuki, by w tej funkcji nie okazał się potrzebny. 

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr