tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Junak, Zontes, Lambretta i Brixton - na Warsaw Motorcycle Show 2020 Almot pokae bogat ofert
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Junak, Zontes, Lambretta i Brixton - na Warsaw Motorcycle Show 2020 Almot pokae bogat ofert

Autor: Raff 2020.03.03, 20:21 Drukuj

Stylowe Lambretty, klasyczne Brixtony i na wskroś nowoczesne Zontesy, a także motocykle i skutery Junak - na WMS 2020 Almot zaprezentuje prawdziwe bogactwo jednośladów.

Almot to jeden z najważniejszych producentów i importerów jednośladów w Polsce. Oprócz znanej wszystkim marki Junak, w portfolio Almotu znajdziemy szereg innych marek, które zachwycają stylem i funkcjonalnością. Wszystkie one znajdą się na stoisku, które będziemy mieli okazję odwiedzić podczas Warsaw Motorcycle Show.

NAS Analytics TAG

Podobnie jak w ubiegłym roku, także i w 2020 nie zabraknie jednośladów 125 cm3, w których specjalizuje się Almot. Zobaczymy zatem elegancki maxi skuter 711, enduro RX ONE, miejskiego nakeda RSX, a także cruisera M12 Vintage, który jest w Polsce jednym z najchętniej wybieranych motocykli o pojemności 125 cm3.

Chętnie zobaczymy także piękne, stylowe włoskie skutery Lambretta, które zawróciły nam w głowie podczas ubiegłorocznych targów oraz nawiązujące do najlepszych wzorów brytyjskiej motoryzacji motocykle Brixton Motorcycles. Swoje nowości zaprezentuje także marka Zontes - producent futurystycznych, naszpikowanych technologią miejskich jednośladów o pojemności 310 cm3.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr