tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Targi Warsaw Motorcycle Show 2020 ponownie przeniesione. Znamy nowy termin!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Targi Warsaw Motorcycle Show 2020 ponownie przeniesione. Znamy nowy termin!

Autor: Janusz Bbenek 2020.04.07, 16:13 4 Drukuj

Sytuacja związana z pandemią koronawirusa wciąż daleka jest od normalizacji. Organizatorzy targów Warsaw Motorcycle Show 2020 w halach Ptak Expo w Nadarzynie pod Warszawą już raz przekładali termin imprezy i niestety zmuszeni są zrobić to ponownie. 

Początkowo mieliśmy się spotkać w Nadarzynie w dniach 6-8 marca, następnie datę rozpoczęcia Warsaw Motorcycle Show 2020 przeniesiono na 5 czerwca. Dziś wiadomo już, że w związku z sytuacją epidemiologiczną w kraju również tego terminu nie da się utrzymać. 

NAS Analytics TAG

Wyznaczono więc kolejną datę - na stronach organizatora targów pojawiła się informacja, że Warsaw Motorcycle Show 2020 odbędzie się w dniach 28-30 sierpnia. Zakupione już bilety oczywiście zachowują ważność. Informacje związane z targami możecie śledzić na bieżąco w wydarzeniu na Facebooku

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze 4
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr