tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Pirelli, Benelli i inne woskie firmy aktywnie wczaj si w walk z koronawirusem!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Pirelli, Benelli i inne woskie firmy aktywnie wczaj si w walk z koronawirusem!

Autor: Raff 2020.03.26, 18:45 Drukuj

Pirelli i partnerzy marki przekazali gigantyczne środki na walkę z pandemią koronawirusa. To nie jedyna włoska firma, która aktywnie włącza się w pomoc.

Wiele firm z branży automotive wykorzystuje własne moce przerobowe, by pomagać w walce z pandemią koronawirusa. Pirelli, wraz z grupą partnerów przekazało na ten cel 800 tys. dolarów, 65 respiratorów, 5000 kombinezonów ochronnych i 20 000 masek ochronnych.

NAS Analytics TAG

Ale nie tylko wielkie koncerny robią co mogą, by pomóc. Mniejsze przedsiębiorstwa również angażują się w pomoc w swoich społecznościach. Jednym z przykładów jest Benelli, które ​​przekazało włoskiemu Czerwonemu Krzyżowi dwa respiratory i 1000 specjalistycznych kombinezonów. 3500 kolejnych kombinezonów trafiło do grupy "Ospedali Riuniti Marche Nord".

 

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr