tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nadjeda Benelli SRK600, nastpca TNT600
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Nadjeda Benelli SRK600, nastpca TNT600

Autor: Janusz Bbenek 2020.05.19, 17:38 Drukuj

Nowy czterocylindrowy naked marki Benelli będzie nosił nazwę SRK600 lub SR600K. Zachowa podobne osiągi, spełniając przy tym wymogi normy Euro 5. Do sieci wyciekły zdjęcia z linii montażowej, na których widać niemal kompletne egzemplarze nowego motocykla. 

Kratownicowa rama, rzędowa czwórka klasy 600, dużo elektroniki i agresywna stylizacja - tak w skrócie można opisać nowego nakeda marki Benelli. Zdjęcia nowej maszyny udało się zrobić jeszcze w fabryce. Pierwszą płynącą z nich informacją jest zmiana nazwy tego modelu z dotychczas znanej TNT600 na SRK600 (lub SR600K, logo nie jest jednoznaczne).

NAS Analytics TAG

Stylistycznie blisko temu motocyklowi jest do serii Z Kawasaki i jest to oczywiście komplement. Można podpatrzeć, że będzie wyposażony m.in. w kolorowy wyświetlacz TFT, podświetlane przyciski oraz system bezkluczykowy. Ważną zmianą stylistyczną jest rezygnacja z podwójnego układu wydechowego umieszczonego pod siodłem na rzecz nisko osadzonego wspólnego tłumika. 

Szczegółowe dane techniczne nie są jeszcze znane, ale spodziewamy się, że rzędowa sześćsetka wygeneruje podobną moc do poprzednika - na poziomie ok. 80-85 KM, lecz będzie przy tym spełniała wymogi normy Euro 5. Czekamy na rychłą premierę i informację, czy i kiedy Benelli SRK600 trafi do Europy.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr