tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Jechaa Fordem Focusem... 703 km/h! Tak przynajmniej twierdzi fotoradar
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Jechaa Fordem Focusem... 703 km/h! Tak przynajmniej twierdzi fotoradar

Autor: Raff 2020.07.09, 22:19 5 Drukuj

703 km/h - taką prędkość pojazdu zarejestrował fotoradar we włoskiej miejscowości Offagna. Urzędnik odpowiedzialny za obsługę radaru wystawił mandat na ponad 850 euro.

Jeśli ślepo wierzyć wskazaniom urządzeń pomiarowych, najszybszym pojazdem drogowym nie jest Hayabusa Turbo, ani Chevrolet Corvette ZR1. Pojazdem, który bije wszystkie inne maszyny na asfalcie jest… Ford Focus.

NAS Analytics TAG

Taki wniosek płynie ze zdjęcia wykonanego przez fotoradar we włoskiej miejscowości Offagna. Urządzenie zarejestrowało tam forda jadącego z prędkością 703 km/h, co stanowiło przekroczenie dopuszczalnej prędkości aż o 633 km/h.

Mimo oczywistej pomyłki urządzenia, urzędnik odpowiedzialny na jego obsługę, bezrefleksyjnie zaakceptował zapis i wystawił na jego podstawie mandat w wysokości 857 euro. To nie wszystko - ponieważ na żadnym dalszym etapie nikt nie zwrócił uwagi na przyklepaną przez niego bzdurę, kierująca musi teraz zapłacić karę, by móc się odwołać i odzyskać prawo jazdy...

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Poka wszystkie komentarze
Autor: ss 10/07/2020 13:56

Faktycznie.

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr