tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 "Desmo Race" - wycigowy rollercoaster Ducati otwarty w parku rozrywki pod Rawenn
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

"Desmo Race" - wycigowy rollercoaster Ducati otwarty w parku rozrywki pod Rawenn

Autor: Janusz Bbenek 2019.08.02, 12:34 1 Drukuj

Dla tych, którzy planują wakacje w północnych Włoszech, dostępna jest kolejna atrakcja. W parku rozrywki Mirabilandia pod Rawenną, w ramach miasteczka Ducati World, zbudowano kolejkę górską "Desmo Race". Pozwala ona skosztować emocji wyścigów równoległych na motocyklach Panigale V4.

Pomysł na zabawę na "Desmo Race" oraz jego konstrukcja są naprawdę unikatowe. Kolejka ma dwa równoległe tory, o dokładnie tej samej długości. Jeździ się po nich dwumiejscowymi wagonikami w kształcie Ducati Panigale V4, które zawsze startują w parach. Najlepsze jest to, że to od jadących zależy, z jaką prędkością będą się poruszać i kto wygra "wyścig". Mogą oni bowiem przyśpieszać i hamować, jak na prawdziwym motocyklu.

NAS Analytics TAG

Nowa atrakcja miasteczka Ducati World w Mirabilandii została zaprezentowana przez dwóch kierowców fabrycznej ekipy Ducati - Andreę Dovizioso i Michele Pirro, którzy nie kryli dużego entuzjazmu:

"Desmo Race" jest naprawdę ekscytujące! Możesz poszaleć na motocyklu, przyśpieszać i hamować jak w prawdziwym wyścigu. Jestem bardzo szczęśliwy, że mogłem spróbować jako pierwszy i chciałbym, żeby każdy mógł przeżyć to samo! - powiedział Dovi.

Park rozrywki Mirabilandia znajduje się tuż obok Rawenny, blisko wybrzeża Adriatyku. Jeśli zwiedzacie akurat okolice Wenecji, Bolonii, Florencji i San Marino, naprawdę warto odwiedzić znajdujący się tam Ducati World. Oprócz nowej kolejki skorzystacie tam z symulatorów jazdy i wielu innych atrakcji dla dzieci i dorosłych. Szczegóły, w tym ceny biletów i godziny otwarcia znajdziecie na stronie ducatiworld.mirabilandia.it/en/

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr