tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Panigale rollercoaster. Ducati otworzy we Woszech park rozrywki
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Panigale rollercoaster. Ducati otworzy we Woszech park rozrywki

Autor: Raff 2018.07.10, 19:06 Drukuj

Ducati World to część parku rozrywki Mirabilandia poświęcony włoskiej marce. Główną atrakcją ma być interaktywny rollercoaster Panigale.

Ducati World powstaje w jednym z najbardziej znanych włoskich parków rozrywki - położonej w pobliżu Ravenny Mirabilandii. Znajdzie się tam wiele atrakcji dla miłośników motocykli z Bolonii - strefy relaksu, symulatory jazdy czy sklepy z gadżetami. Największą atrakcją będzie jednak potężny rollercoaster z wózkami stylizowanymi na motocykle Panigale.

NAS Analytics TAG

Jak wieść niesie, użytkownik będzie mógł kontrolować przyspieszenie i hamowanie wózka, co ma dać wrażenie podróżowania prawdziwym sportowym motocyklem. Pierwsze prace zostały już uroczyście rozpoczęte -  w ceremonii wzięli udział szef Ducati Claudio Domenicali oraz dwóch kierowców teamu Ducati - Andrea Dovizioso i Marco Melandri. Atrakcja dostępna będzie w przyszłym roku.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr