tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Panigale rollercoaster. Ducati otworzy we Włoszech park rozrywki

Panigale rollercoaster. Ducati otworzy we Włoszech park rozrywki

Autor: Raff 2018.07.10, 19:06 Drukuj

Ducati World to część parku rozrywki Mirabilandia poświęcony włoskiej marce. Główną atrakcją ma być interaktywny rollercoaster Panigale.

Ducati World powstaje w jednym z najbardziej znanych włoskich parków rozrywki - położonej w pobliżu Ravenny Mirabilandii. Znajdzie się tam wiele atrakcji dla miłośników motocykli z Bolonii - strefy relaksu, symulatory jazdy czy sklepy z gadżetami. Największą atrakcją będzie jednak potężny rollercoaster z wózkami stylizowanymi na motocykle Panigale.

Jak wieść niesie, użytkownik będzie mógł kontrolować przyspieszenie i hamowanie wózka, co ma dać wrażenie podróżowania prawdziwym sportowym motocyklem. Pierwsze prace zostały już uroczyście rozpoczęte -  w ceremonii wzięli udział szef Ducati Claudio Domenicali oraz dwóch kierowców teamu Ducati - Andrea Dovizioso i Marco Melandri. Atrakcja dostępna będzie w przyszłym roku.

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę