tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Pikes Peak - zobacz genialne nagrania z motocykla Carlina Dunne'a! [FILM]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Pikes Peak - zobacz genialne nagrania z motocykla Carlina Dunne'a! [FILM]

Autor: Raff 2018.07.06, 15:50 Drukuj

Carlin Dunne na Multistradzie 1260 wygrał tegoroczny wyścig Pikes Peak International Hill Climb. Zobaczcie jak to spektakularne zwycięstwo wyglądało z perspektywy jego motocykla.

Tegoroczna rywalizacja nie należała do najłatwiejszych. Trudne warunki pogodowe sprawiły, że motocykle w górnej części trasy ślizgały się, co uniemożliwiło podjęcie próby pobicia rekordu prędkości.

NAS Analytics TAG

Różnica między Dunne'em a drugim zawodnikiem - Reeniem Scaysbrokiem wyniosła mniej niż sekundę. Zobaczcie nagrania z kamer zamontowanych na motocyklu Carlina Dunne'a.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę