tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Zakręt nr 10 na torze Aragon otrzyma imię Marca Marqueza

Zakręt nr 10 na torze Aragon otrzyma imię Marca Marqueza

Autor: Konrad Bartnik 2018.07.10, 12:07 Drukuj

Jeden z ulubionych obiektów Marca Marqueza, hiszpański tor MotorLand Aragon, postanowił uhonorować mistrza poprzez nazwanie jednego z zakrętów jego imieniem. Ceremonia ma się odbyć we wrześniu, przy okazji rundy MotoGP.

Marc Marquez jest rekordzistą jeśli chodzi o liczbę obecności na podium w czasie wyścigów o GP Aragonii, sześciokrotnie zajmował tu również pole position. Jak sam przyznaje, uwielbia to miejsce, a zwłaszcza jego pierwszy i ostatni sektor, bardzo wymagające technicznie.

Władze toru odwzajemniają miłość Marqueza i w związku z tym w czasie najbliższej rundy MotoGP na swoim obiekcie nadadzą imię Marca zakrętowi nr 10. W ten sposób sześciokrotny mistrz świata stanie się drugim, obok Jorge Lorenzo, zawodnikiem z aktualnej stawki, który będzie mógł się pochwalić takim wyróżnieniem.

Ceremonia odbędzie się w czwartek 20 września, na dzień przed startem sesji treningowych. Weźmie w niej udział oczywiście sam Marc Marquez, któremu towarzyszyć będą członkowie jego licznych fan clubów. Dodatkowe zaproszenia otrzymają kibice, którzy kupią bilety na GP Aragonii dzisiaj, czyli 10 lipca, w godzinach 10-22. Jeśli więc planujecie wrześniowy wyjazd na ten wyścig, czym prędzej wejdźcie na stronę toru i zamówcie wejściówki - ceremonia z MM93 będzie niezapomnianym bonusem!

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę