tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Zakręt nr 10 na torze Aragon otrzyma imię Marca Marqueza NAS Analytics TAG
2019 12 02 KTM Power Shopping billboard
NAS Analytics TAG

Zakręt nr 10 na torze Aragon otrzyma imię Marca Marqueza

Autor: Konrad Bartnik 2018.07.10, 12:07 Drukuj

Jeden z ulubionych obiektów Marca Marqueza, hiszpański tor MotorLand Aragon, postanowił uhonorować mistrza poprzez nazwanie jednego z zakrętów jego imieniem. Ceremonia ma się odbyć we wrześniu, przy okazji rundy MotoGP.

Marc Marquez jest rekordzistą jeśli chodzi o liczbę obecności na podium w czasie wyścigów o GP Aragonii, sześciokrotnie zajmował tu również pole position. Jak sam przyznaje, uwielbia to miejsce, a zwłaszcza jego pierwszy i ostatni sektor, bardzo wymagające technicznie.

NAS Analytics TAG

Władze toru odwzajemniają miłość Marqueza i w związku z tym w czasie najbliższej rundy MotoGP na swoim obiekcie nadadzą imię Marca zakrętowi nr 10. W ten sposób sześciokrotny mistrz świata stanie się drugim, obok Jorge Lorenzo, zawodnikiem z aktualnej stawki, który będzie mógł się pochwalić takim wyróżnieniem.

Ceremonia odbędzie się w czwartek 20 września, na dzień przed startem sesji treningowych. Weźmie w niej udział oczywiście sam Marc Marquez, któremu towarzyszyć będą członkowie jego licznych fan clubów. Dodatkowe zaproszenia otrzymają kibice, którzy kupią bilety na GP Aragonii dzisiaj, czyli 10 lipca, w godzinach 10-22. Jeśli więc planujecie wrześniowy wyjazd na ten wyścig, czym prędzej wejdźcie na stronę toru i zamówcie wejściówki - ceremonia z MM93 będzie niezapomnianym bonusem!

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę