tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ducati przygotowuje "nagie" Panigale V4R na wycig Pikes Peak
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Ducati przygotowuje "nagie" Panigale V4R na wycig Pikes Peak

Autor: Janusz Bbenek 2019.04.30, 14:12 Drukuj

W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia tajemniczego motocykla, którym w ostatnią niedzielę czerwca Carlin Dunne wystartuje w słynnym wyścigu Pikes Peak. Jest to najprawdopodobniej Panigale V4R w konwencji streetfightera, który już niedługo może stać się modelem produkcyjnym.

Zdjęcie zostało zrobione przez przypadkowego fana na torze Chuckwalla w Kalifornii. Carlin Dunne wraz ze specjalistami z Ducati wybrał się tam na testy nowej maszyny, którą wystartuje na Pikes Peak w klasie Exhibition.

NAS Analytics TAG

Dlaczego wybrano tę dosyć egzotyczną kategorię? Z rywalizacji na Pikes Peak wyłączone są typowe motocykle sportowe. Jednym z wymogów regulaminu technicznego jest korzystanie z jednoczęściowej kierownicy - clip-ony są zabronione. Dlatego też od lat triumfują tam powernakedy i duże enduro, takie jak Multistrada 1260. Klasa Exhibition jest dosyć elastyczna pod względem wymogów i przerobiony superbike Ducati może się tam odnaleźć.

Ponowne ściągnięcie Carlina Dunna, który zdobył tam już kilka tytułów dla Ducati, świadczy o tym, że władze włoskiej firmy bardzo poważnie podchodzą do kwestii startu na nowej maszynie. Ewentualne zwycięstwo streetfightera na bazie Panigale V4R byłoby znakomitym argumentem marketingowym przed premierą rynkową tego modelu, której spodziewamy się na jesiennych targach EICMA.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia

carlin-dunne-ducati-panigale-v4-r-pikes-peak-test

Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr