tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 W Piasecznie powstaje najwikszy salon motocyklowy w Europie
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

W Piasecznie powstaje najwikszy salon motocyklowy w Europie

Autor: Barry 2018.06.28, 12:00 1 Drukuj

W podwarszawskim Piasecznie trwają przygotowania do rozpoczęcia budowy wielkiego salonu motocyklowego Liberty Motors. Salon powstanie przy skrzyżowaniu ulic Puławskiej i Energetycznej, tuż obok urzędu skarbowego i naprzeciwko Decathlonu.

Łódzka spółka Liberty Motors w całej Polsce ma już pięć salonów, w których można kupić motocykle znanych marek takich, jak np.: Ducati, Yamaha, BMW, Aprilia, Norton, Mondial, SYM, czy Moto Guzzi. W ofercie oczywiście są również części i akcesoria.

NAS Analytics TAG

Salon budowany w Piasecznie ma być większy od wszystkich dotychczasowych, a według zapewnień inwestora również największy w całej Europie. Zakończenie budowy i otwarcie salonu jest planowane na rok 2019.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr