tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Rekordowa edycja Moto Guzzi Open House w Mandello del Lario! [FILM]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Rekordowa edycja Moto Guzzi Open House w Mandello del Lario! [FILM]

Autor: Raff 2018.09.15, 13:55 Drukuj

30 tysięcy zwiedzających, wizyty w fabryce, jazdy testowe, prototypy… Tegoroczna edycja Drzwi Otwartych w fabryce Moto Guzzi w Mandello del Lario była rekordowa!

Marka Moto Guzzi przeżywa swój renesans. Zainteresowanie motocyklami produkowanymi od 1921 roku w Mandello del Lario nad jeziorem Como we Włoszech w tym roku przybrało rekordową formę. Na organizowanej co roku imprezie Moto Guzzi Open House pojawiło się w ciągu dwóch dni aż 30 000 osób!

NAS Analytics TAG

Odwiedzający mieli okazję z bliska obejrzeć świeżutkie nowości - modele V9 Bobber Sport i V85 TT. Nie zabrakło jazd testowych pięknymi drogami wokół jeziora Como, foodtrucków i specjalnych gadżetów dla miłośników marki. Zainteresowani mogli wybrać się na wycieczkę po fabryce kultowych motocykli, by przyjrzeć się tajnikom pracy włoskich mechaników.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr