tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Moto Guzzi V85 Orizzonte. Ręczna robota włoskich mistrzów [CUSTOM] NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Moto Guzzi V85 Orizzonte. Ręczna robota włoskich mistrzów [CUSTOM]

Autor: Raff 2019.11.22, 12:54 Drukuj

Tego mogliśmy się spodziewać - piękne retro enduro Moto Guzzi V85 TT stało się znakomitą bazą do przeróbek. Jedną z najlepszych, jakie widzieliśmy jest Orizzonte autorstwa Officine Rossopuro.

Projekt zaprezentowano w Mediolanie podczas targów EICMA. Wiele elementów wykonano ręcznie z aluminium, celem był nie tylko unikalny wygląd, ale także obniżenie masy motocykla. Specjalnie z myślą o Orizzonte powstała przednia owiewka z prostokątnym reflektorem LED. To akurat średnio nam się podoba, w końcu podwójny okrągły reflektor z oryginału to prawdziwe dzieło sztuki.

NAS Analytics TAG

Szczególnie rzuca się w oczy polerowany układ wydechowy, który stanowi mocny akcent tego projektu. Jak zapewniają tunerzy, rama niemal nie została dotknięta. Dzięki ostremu odchudzaniu udało się zredukować masę na sucho do 188 kg - to 20 kg mniej niż wersja fabryczna.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę