tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Moto Guzzi V85 Orizzonte. Rczna robota woskich mistrzw [CUSTOM]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Moto Guzzi V85 Orizzonte. Rczna robota woskich mistrzw [CUSTOM]

Autor: Raff 2019.11.22, 12:54 Drukuj

Tego mogliśmy się spodziewać - piękne retro enduro Moto Guzzi V85 TT stało się znakomitą bazą do przeróbek. Jedną z najlepszych, jakie widzieliśmy jest Orizzonte autorstwa Officine Rossopuro.

Projekt zaprezentowano w Mediolanie podczas targów EICMA. Wiele elementów wykonano ręcznie z aluminium, celem był nie tylko unikalny wygląd, ale także obniżenie masy motocykla. Specjalnie z myślą o Orizzonte powstała przednia owiewka z prostokątnym reflektorem LED. To akurat średnio nam się podoba, w końcu podwójny okrągły reflektor z oryginału to prawdziwe dzieło sztuki.

NAS Analytics TAG

Szczególnie rzuca się w oczy polerowany układ wydechowy, który stanowi mocny akcent tego projektu. Jak zapewniają tunerzy, rama niemal nie została dotknięta. Dzięki ostremu odchudzaniu udało się zredukować masę na sucho do 188 kg - to 20 kg mniej niż wersja fabryczna.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr