tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 2021 Moto Guzzi V85 TT. Opis, zdjcia, dane techniczne
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

2021 Moto Guzzi V85 TT. Opis, zdjcia, dane techniczne

Autor: Wojtek Grzesiak 2021.01.13, 12:47 Drukuj

Moto Guzzi przedstawiło zmiany w modelu V85 TT na rok 2021. Motocykl zyskał kilka usprawnień, które wynikają ze zgłoszeń klientów.

Kwestia, która interesuje nas najbardziej to oczywiście przystosowanie motocykla do spełniania wymagań normy emisji spalin Euro 5. Tutaj możemy być spokojni, ponieważ silnik o pojemności 853 cm3 pozostaje z niezmienioną mocą maksymalną, która wynosi 80 koni mechanicznych i jest osiągana przy 7750 obr./min. W komunikacie prasowym czytamy, że zmieniono jego charakterystykę by dostarczyć więcej momentu obrotowego w niskim i średnim zakresie obrotów.

NAS Analytics TAG

Zmiany zaszły również w elektronice. Do istniejących już trybów pracy silnika dołączą Sport oraz Custom. Ten drugi będzie można dowolnie konfigurować. Nadwozie pozostało bez zmian, ale teraz motocykl jest wyposażony w nowe felgi, które pozwalają na zastosowanie opon bezdętkowych. Moto Guzzi V85 TT będzie dostępne w trzech nowych wersjach kolorystycznych: stonowanej Nero Etna, klasycznej Giallo Mojave i wyrazistej Rosso Uluru.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr