tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Świętuj setne urodziny Moto Guzzi z Liberty Motors Piaseczno
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Świętuj setne urodziny Moto Guzzi z Liberty Motors Piaseczno

Autor: Wojtek Grzesiak @ 2021.03.04, 08:06 Drukuj

W tym roku marka Moto Guzzi obchodzi swoje setne urodziny. Z tej okazji salon Liberty Motors Piaseczno przygotował moc atrakcji, które czekają na was 13 marca.

Marka Moto Guzzi to sto lat pięknej tradycji, która zrodziła się z miłości do motocykli i lotnictwa. Klasyczne kształty i znak rozpoznawczy w postaci silnika z poprzecznie umieszczonymi cylindrami na stałe wpisały się w karty światowej historii motocyklizmu, a posiadacze motocykli z orłem Aeronautica Militare co roku pielgrzymują do Mandello del Lario, gdzie wszystko się zaczęło i trwa nieprzerwanie od stu lat.

Już 13 marca, w salonie Liberty Motors Piaseczno, polscy miłośnicy marki Moto Guzzi również będą mogli świętować ten piękny jubileusz. Na miejscu czeka na was włoska kawa, urodzinowe Prosecco oraz tort. Będą także upominki, konkursy z nagrodami oraz polska premiera nowości Moto Guzzi i ich specjalnych wersji w malowaniach Centenario. Zostanie także ogłoszony konkurs Moto Guzzi Polska, w którym nagrodą główną będzie wyjazd do Mandello del Lario na obchody Giornate Mondiali Guzzi.

We wrześniu wszystkie drogi będą prowadzić nad spektakularne jezioro Como, a 13 marca drogi polskich Guzzisti spotkają się w Piasecznie, przy Puławskiej 44D.


Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę