tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Klasycznie po bezdroach. Moto Guzzi V85 przyapany podczas testw drogowych
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Klasycznie po bezdroach. Moto Guzzi V85 przyapany podczas testw drogowych

Autor: Raff 2018.07.05, 15:58 Drukuj

Moto Guzzi V85, nadchodzące podróżne enduro z Mandello di Lario przyłapano podczas testów drogowych. Sfotografowana wersja daje nadzieję na przeniesienie większości cech prototypu do wersji produkcyjnej.

Pokazany po raz pierwszy podczas ubiegłorocznych targów EICMA model V85 ma być, zgodnie z zapowiedziami producenta, całkiem nową konstrukcją, która wypełni lukę po wycofanym kilka lat temu z oferty modelu Stelvio 1200.

NAS Analytics TAG

Idea, wokół której przygotowywano projekt V85, to Classic Enduro - połączenie zdolności poruszania się poza utwardzonymi drogami z charakterystycznym dla Moto Guzzi designem nawiązującym do legendarnych maszyn tej marki biorących udział w rajdach Paryż-Dakar.

Motocykl widoczny na zdjęciach szpiegowskich pozbawiony jest pstrokatego malowania, nie ulega wątpliwości, że wiele elmentów widzianych w prototypie, takich jak charakterystyczny zbiornik paliwa czy podwójny reflektor, zachowano także w testowanej wersji.

Choć producent deklaruje, że do napędu V85 posłuży całkiem nowy silnik, wydaje nam się, że jego parametry mówią coś innego - typowy dla Moto Guzzi wzdłużny układ V, chłodzenie powietrzem i niezbyt imponująca moc 80 KM z pojemności 850 cm3 nie brzmią jak nowość. Na pocieszenie musimy jednak dodać, że to bardzo udana konstrukcja.

Motocykl zostanie oparty na stalowej ramie rurowej. Napęd, tradycyjnie dla Moto Guzzi, realizowany będzie wałem kardana. Premiera V85 zapowiadana jest na wiosnę przyszłego roku.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
guzzi-concept-side
guzzi-spyshot-front
guzzi-concept-corner
guzzi-concept-rear
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr