tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Awangarda prostoty. Podróżne enduro Moto Guzzi V85 wkrótce w salonach!

Awangarda prostoty. Podróżne enduro Moto Guzzi V85 wkrótce w salonach!

Autor: Raff 2018.04.26, 12:23 Drukuj

Inspirowane rajdem Paryż-Dakar podróżne enduro Moto Guzzi V85 potwierdzone! Producent zapowiedział, że motocykl trafi do salonów w rekordowo krótkim czasie.

Zaprezentowany podczas ostatnich targów EICMA w Mediolanie motocykl nie tylko nas zachwycił awangardowym dziś, minimalistycznym podejściem do relacji kierowca-maszyna. Minimum elektroniki i proste, mechaniczne rozwiązania pozostawiają szerokie pole dla umiejętności samego motocyklisty.

Przedstawiciele Moto Guzzi, pytani o niedostatki w V85 tak modnych elektronicznych gadżetów, otwarcie przyznają, że nie mają zamiaru konkurować z tuzami segmentu enduro. Poprzednia próba takiej rywalizacji - model Stelvio - nie zakończyła się sukcesem, zatem team z Mandello del Lario postanowił pójść własną drogą.

Motocykl napędzany będzie całkiem nowym wzdłużnym V-twinem o pojemności 900 cm3 i mocy 80 KM. Jednostka napędowa wciąż będzie chłodzona powietrzem. Cena motocykla ma wynieść około 11 tys. euro (około 48 tys. zł). V85 w salonach pojawi się w styczniu 2019 roku.

Moto Guzzi V85 02

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę