tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Awangarda prostoty. Podróżne enduro Moto Guzzi V85 wkrótce w salonach! NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Awangarda prostoty. Podróżne enduro Moto Guzzi V85 wkrótce w salonach!

Autor: Raff 2018.04.26, 12:23 Drukuj

Inspirowane rajdem Paryż-Dakar podróżne enduro Moto Guzzi V85 potwierdzone! Producent zapowiedział, że motocykl trafi do salonów w rekordowo krótkim czasie.

Zaprezentowany podczas ostatnich targów EICMA w Mediolanie motocykl nie tylko nas zachwycił awangardowym dziś, minimalistycznym podejściem do relacji kierowca-maszyna. Minimum elektroniki i proste, mechaniczne rozwiązania pozostawiają szerokie pole dla umiejętności samego motocyklisty.

Przedstawiciele Moto Guzzi, pytani o niedostatki w V85 tak modnych elektronicznych gadżetów, otwarcie przyznają, że nie mają zamiaru konkurować z tuzami segmentu enduro. Poprzednia próba takiej rywalizacji - model Stelvio - nie zakończyła się sukcesem, zatem team z Mandello del Lario postanowił pójść własną drogą.

Motocykl napędzany będzie całkiem nowym wzdłużnym V-twinem o pojemności 900 cm3 i mocy 80 KM. Jednostka napędowa wciąż będzie chłodzona powietrzem. Cena motocykla ma wynieść około 11 tys. euro (około 48 tys. zł). V85 w salonach pojawi się w styczniu 2019 roku.

Moto Guzzi V85 02

NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę