tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nowe Moto Guzzi Le Mans 850 III sprzed 38 lat moe by twoje
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Nowe Moto Guzzi Le Mans 850 III sprzed 38 lat moe by twoje

Autor: Wojtek Grzesiak 2020.01.10, 07:41 Drukuj

Moto Guzzi le Mans 850 III z 1981 roku, które nigdy nie zostało zdjęte z fabrycznej palety, trafi na aukcję w Las Vegas. Motocykl jest częścią kolekcji z kanadyjskiego muzeum.

Moto Guzzi Le Mans 850 III zostało zaprezentowane w 1981 roku i było produkowane do 1983 roku. Motocykl był napędzany chłodzonym powietrzem silnikiem o pojemności 844 cm3, który generował moc 76 koni mechanicznych. Jak przystało na produkty z Mandello del Lario, Le Mans 850 III miał dwucylindrowy silnik z poprzecznie umieszczonymi cylindrami, a tylne koło było napędzane wałem.

NAS Analytics TAG

Model Le Mans był motocyklem sportowym, który projektowano przy użyciu tunelu aerodynamicznego. Warto wspomnieć, że to właśnie Moto Guzzi było pierwszym producentem motocykli, który korzystał z takiego rozwiązania. Został on zbudowany w latach 50. ubiegłego stulecia. Od strony stylistycznej trzecia generacja modelu Le Mans 850 podążała za duchem lat 80., gdzie rządziły topornie wyglądające plastiki.

Egzemplarz, który zostanie zlicytowany przez dom aukcyjny Mecum pochodzi ze zlokalizowanego w Quebecu Musee L'Epopee de la Moto. Przewidywana cena końcowa nie jest znana. Motocykl jest na fabrycznej palecie, posiada oryginalną folię, a dołączone do niego elementy są oryginalnie spakowane.

Więcej informacji na temat motocykli Moto Guzzi znajdziecie na www.motoguzzi-poland.pl.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr