tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 V85 Roadster, a moe V85 Le Mans? Moto Guzzi chce wykorzysta chwil sawy
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

V85 Roadster, a moe V85 Le Mans? Moto Guzzi chce wykorzysta chwil sawy

Autor: Raff 2019.08.21, 13:37 2 Drukuj

Nowe modele na bazie bijącego rekordy popularności V85? Moto Guzzi wykorzystało już ten trik przy modelu California, zatem nie byłoby nic dziwnego w tym, gdyby wkrótce w ofercie pojawił się V85 Roadster, a nawet… V85 Le Mans!

Ogromna popularność modelu V85 TT przerosła najśmielsze oczekiwania szefostwa Moto Guzzi. Choć zakład pracuje na 120% swoich możliwości, zarząd już kombinuje, jak maksymalnie wykorzystać tę falę popularności.

NAS Analytics TAG

Dobrze poinformowane włoskie źródła z motociclismo.it twierdzą, że designerzy z Mandello del Lario już pracują nad kolejnymi wersjami, bazującymi na V85. Jedną z nich miałby być zgrabny naked, następca modelu Breva. Od V85 TT różniłby się mniejszym skokiem zawieszenia, zredukowaną ramą pomocniczą i kilkoma innymi detalami, prawdopodobnie zegarami, które w nakedzie byłyby klasyczne.

Photomontage-Moto-Guzzi-V85-Le-Mans-02-1200

Kolejna rozważana wersja miałaby być podobno inspirowana kultowym modelem LeMans. Niska kierownica, smukła linia i mikroowiewka miałyby przywoływać sukcesy jednego z piękniejszych modeli włoskiej firmy. Nie byłoby nic dziwnego w tym, że V85 stałby się także bazą dla cafe-racera lub scramblera.

Choć na razie to tylko pogłoski, trudno przypuszczać, by Moto Guzzi nie chciało wykorzystać fali popularności, która może wkrótce opaść. Model California 1400 uratował kiedyś firmę przed bankructwem, V85 może być zaś początkiem drogi w zupełnie nowe rejony.

vignette-V85-Le-Mans-photomontage-01-1024x732

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr