tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nowy Indian FTR 1200 - pełna dokumentacja patentowa NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Nowy Indian FTR 1200 - pełna dokumentacja patentowa

Autor: Konrad Bartnik 2018.09.15, 21:18 Drukuj

To będzie prawdziwy amerykański bad boy. Zapowiadany od dawna Indian FTR 1200, inspirowany maszynami flat track, pojawi się na rynku już za chwilę. Tymczasem ujawniono bogato ilustrowaną dokumentację patentową nowego modelu, która przybliża kilka szczegółów jego sylwetki.

Flat track zdobywa ogromną popularność na całym świecie, Indian postanowił więc z niej skorzystać i zaproponować maszynę w tym stylu, przeznaczoną jednak na ulicę. FTR 1200 napędzany będzie V-twinem znanym z modelu Scout, zamkniętym w kratownicowej ramie. Będzie to zdecydowane odejście od koncepcji cruisera - rozstaw kół będzie mniejszy, a pozycja kierowcy bardziej agresywna, choć wciąż wyprostowana.

NAS Analytics TAG

Indian FTR 1200 utrzymany będzie w dziarskiej stylistyce ostrego nakeda, z wyraźnym nawiązaniem do flat tracku. Przednie koło będzie miało 19 cali, tylne 18. Charakterystyczne cechy to również wyświetlacz LCD, zbiornik paliwa umieszczony pod kanapą i krótki zadupek. Spodziewaliśmy się wysoko poprowadzonego tłumika, w stylu starych scramblerów, tutaj jednak podwójny wydech jest umieszczony w typowym miejscu, zadarty tylko do góry.

Pełną dokumentację patentową nowego Indiana FTR 1200 możecie obejrzeć tutaj. Maszyna zadebiutuje prawdopodobnie na najbliższych targach Intermot w Kolonii, na początku października.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę