tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Polska premiera Indiana FTR 1200 - 17-18 listopada Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Polska premiera Indiana FTR 1200 - 17-18 listopada

Autor: Materiał partnera 2018.11.13, 17:31 Drukuj

Pierwszy Indian ze sportowymi genami, czyli FTR 1200 już za kilka dni pojawi się w naszym kraju. Premiera odbędzie się w dniach 17-18 listopada w salonie Indian Warszawa.

Wyczynowy Indian FTR 750 jest niekwestionowanym królem rywalizacji flat-track. Jego uliczna wersja, przeznaczona dla szerokiej grupy odbiorców, była jednym z najbardziej oczekiwanych premier tego roku.

Już w dniach 17-18 listopada będziecie mogli zobaczyć ten niezwykły motocykl w warszawskim salonie marki Indian, przy al. Jerozolimskich 200. Szczegóły wydarzenia znajdziecie tutaj.

Indian FTR 1200 dostępny będzie w aż czterech wersjach: surowej, flat-trackowej Tracker, rajdowo-wyprawowej Rally, szosowej Sport oraz w turystycznej, wyposażonej w szybę i sakwy wersji Tour.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę