tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Polska premiera Indiana FTR 1200 - 17-18 listopada
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Polska premiera Indiana FTR 1200 - 17-18 listopada

Autor: Materiał partnera 2018.11.13, 17:31 Drukuj

Pierwszy Indian ze sportowymi genami, czyli FTR 1200 już za kilka dni pojawi się w naszym kraju. Premiera odbędzie się w dniach 17-18 listopada w salonie Indian Warszawa.

Wyczynowy Indian FTR 750 jest niekwestionowanym królem rywalizacji flat-track. Jego uliczna wersja, przeznaczona dla szerokiej grupy odbiorców, była jednym z najbardziej oczekiwanych premier tego roku.

Już w dniach 17-18 listopada będziecie mogli zobaczyć ten niezwykły motocykl w warszawskim salonie marki Indian, przy al. Jerozolimskich 200. Szczegóły wydarzenia znajdziecie tutaj.

Indian FTR 1200 dostępny będzie w aż czterech wersjach: surowej, flat-trackowej Tracker, rajdowo-wyprawowej Rally, szosowej Sport oraz w turystycznej, wyposażonej w szybę i sakwy wersji Tour.


Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę