tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nowy salon dealerski marki Indian w Polsce
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Nowy salon dealerski marki Indian w Polsce

Autor: Materiał partnera 2018.12.27, 15:53 Drukuj

Indian, najstarszy amerykański producent motocykli, kontynuuje rozwój sieci dealerskiej nad Wisłą.

19 grudnia 2018 roku, V-Cruiser - wyłączny dystrybutor marki Indian w Polsce, podpisał umowę dealerską z firmą Moto-Trip z Krakowa.

Motocykle Indian wystawione będą na powierzchni 100m2 w dotychczasowym obiekcie dealera przy ulicy Drewnianej 4, a uroczyste otwarcie nowej ekspozycji planowane jest na początek marca. W perspektywie dwóch lat planowana jest budowa obiektu docelowego.

W salonie można będzie obejrzeć i nabyć motocykle, części zamienne oraz akcesoria marki Indian, jak również dokonać przeglądu lub naprawy maszyny.

"Otwarcie salonu w Krakowie to kolejny krok na drodze rozwoju marki Indian na polskim rynku. Cieszymy się, że do naszej sieci dealerskiej dołącza partner z doświadczeniem oraz mocną pozycją w Małopolsce.

Wierzymy, że ta współpraca przyczyni się to dalszego wzrostu udziału marki w Polsce oraz przysporzy marce nowych, zadowolonych, użytkowników." - mówi Norbert Perliński, dyrektor zarządzający V-Cruiser.

Salon w Krakowie czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 - 19:00, oraz w soboty w godzinach 10:00 - 14:00.


Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę