tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Indian Motorcycle i Workhorse Speedshop przedstawiaj - Appaloosa
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Indian Motorcycle i Workhorse Speedshop przedstawiaj - Appaloosa

Autor: Informacja prasowa 2019.05.31, 13:13 Drukuj

Zbudowany przez Brice’a Henneberta z Workhorse Speedshop dla uczczenia 100-lecia linii Indian Scout, Appaloosa została nazwana na cześć amerykańskiej rasy koni, które uchodzą za jedne z najszybszych na świecie.

"Chciałem nadać motocyklowi nazwę, która łączyłaby w sobie markę Indian, Workhorse oraz prędkość. Jak tylko odkryłem, że rasa Appaloosa uznawana jest za jedną z najszybszych, od razu wiedziałem, że to idealna nazwa dla motocykla do sprintu" - mówi Brice. "Po tylu godzinach pracy nad maszyną, cieszę się widząc reakcje ludzi i nie mogę się już doczekać, aż Randy pokaże co motocykl potrafi na torze".

NAS Analytics TAG

Za kierownicą Appaloosy zasiądzie legenda sportów motocyklowych Randy Mamola, który prywatnie jest fanem marki Indian: "Wspaniale jest być częścią tego projektu, zwłaszcza podczas 100-lecia Scouta. Jestem pewien, że motocykl pokaże na to go stać podczas Sultans of Sprint".

Randy rywalizował będzie w klasie fabrycznej z numerem 19 w hołdzie dla roku 1919, w którym to po raz pierwszy pokazano oryginalnego Indiana Scout. W tej klasie nie ma ograniczeń dotyczących mocy silnika, pod warunkiem, że stosunek mocy do masy wynoszący 0,65 KM/kg nie zostanie przekroczony.

Appaloosa jest zwieńczeniem ponad 700 godzin projektowania i pracy przez warsztat Workhorse Speedshop przy współpracy z cenionymi producentami takimi jak Akrapovič, Beringer Brakes, MOTOREX, Öhlins i Vibrant Performance.
Motocykl został całkowicie przebudowany, by jak najlepiej sprawdzać się z sprincie. Konstrukcja Scouta została odchudzona, zbiornik paliwa zmniejszony do zaledwie 2,5 litra, a cały motocykl wydłużony żeby lepiej wspierać kierowcę podczas silnego przyspieszania. Aby poprawić przyczepność zastosowano w pełni regulowane, wyścigowe zawieszenie Öhlins.

Silnik, którego moc została zwiększona do 130KM m. in. dzięki zastosowaniu wyścigowego ECU oraz systemu wtrysku podtlenku azotu, uzyskał doskonałe brzmienie dzięki specjalnie zaprojektowanemu, tytanowemu układowi wydechowemu Akrapovič.

Oprócz startów w serii Sultans of Sprint motocykl zostanie zaprezentowany w Wielkiej Brytanii podczas The Bike Shed (24-26 maja) oraz podczas festiwalu Wheels & Waves we Francji (12-16 czerwca).
Najbliższe zawody Sultans of Sprint odbędą się 22 i 23 czerwca podczas Cafe Racer Festival w Monthlery we Francji.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr