tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Indian Renegade. Amerykański producent rejestruje nową nazwę NAS Analytics TAG
2019 12 02 KTM Power Shopping billboard
NAS Analytics TAG

Indian Renegade. Amerykański producent rejestruje nową nazwę

Autor: Raff 2019.01.09, 16:00 Drukuj

Indian zarejestrował w urzędzie patentowym kolejną nazwę - Renegade. Może to oznaczać tylko jedno - producent planuje nowy model motocykla. I to nie jeden!

Nie tak dawno, bo w grudniu ubiegłego roku Indian opatentował konstrukcję motocykla, która mogłaby stać się bazą dla kilku nowych modeli. Wówczas zastrzeżono także nazwę Raven, która zostanie zapewne przypisana jednemu z nowych modeli.

NAS Analytics TAG

W amerykańskim urzędzie patentowym Indian zastrzegł właśnie drugą nazwę - Renegade. Sądząc po znaczeniu tego słowa - "renegat" - motocykl będzie jakimś surowym cruiserem.

Nietrudno zauważyć, że Raven i Renegade zaczynają się na tę samą literę. Być może będzie to cecha wyróżniająca motocykli opartych na nowej, opatentowanej niedawno konstrukcji.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę