tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 W oparach dymu - Indian Springfield Darkhorse w wyjtkowo apetycznej wersji
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

W oparach dymu - Indian Springfield Darkhorse w wyjtkowo apetycznej wersji

Autor: Janusz Bbenek 2019.08.06, 15:11 Drukuj

Cały dzień w trasie wyzwala w człowieku instynkt łowcy, a każde opóźnienie w podaniu kolacji budzi mordercze odruchy. A gdyby tak mieć całą stację gastronomiczną z grillem węglowym zawsze przy sobie?

Dokładnie takie przemyślenia miał Thor Drake z warsztatu See See Motorcycles, kiedy zabierał się za budowę tej maszyny. Postanowił połączyć dwie marki z bogatymi tradycjami - motocykle Indian i grille węglowe Traeger.

NAS Analytics TAG

Powstał jedyny w swoim rodzaju motocykl - czarny jak węgiel Indian Springfield Darkhorse z zamontowanym w wózku bocznym, w pełni funkcjonalnym grillem Traeger Ironwood 885. Połączenie to pozwala na przygotowywanie przepysznych posiłków również w czasie jazdy, a soczyste żeberka, karkówka, steki, kurczak czy grillowane warzywa będą gotowe zawsze na czas i dostępne w każdym miejscu, w którym się zatrzymasz.

Motocykl Thora oficjalnie zadebiutuje na tegorocznym zlocie w Sturgis w Południowej Dakocie. Coś nam mówi, że będzie jedną z chętniej odwiedzanych atrakcji.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr