tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nowoci Indiana w wadze cikiej - wikszy silnik, nowy model, nowa elektronika
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Nowoci Indiana w wadze cikiej - wikszy silnik, nowy model, nowa elektronika

Autor: Janusz Bbenek 2019.09.13, 12:15 1 Drukuj

Linia najcięższych motocykli marki Indian jest teraz większa, cięższa, mocniejsza i nowocześniejsza niż kiedykolwiek. W wybranych maszynach zastosowano nowy, większy silnik Thunder Stroke 116 o pojemności 1901 cm3, pojawił się także całkowicie przeprojektowany system Ride Command. Nowością w ofercie jest agresywny model Roadmaster Dark Horse.

Jak powiedział Reid Wilson, wiceprezydent Indiana, zmiany w katalogu najcięższych maszyn są wynikiem stałej komunikacji z klientami i stałego wcielania w życie ich potrzeb i sugestii wszędzie tam, gdzie jest to możliwe:

NAS Analytics TAG

"Dzisiejszy kierowca oczekuje większej mocy i najnowszych technologii, zamkniętych w nowoczesnej, twardej i agresywnej stylizacji. Dokładnie te cechy wprowadzamy w naszej linii ciężkich cruiserów na rok modelowy 2020".

Thunder Stroke 116

Po raz pierwszy w historii Indian wprowadza w większości ciężkich modeli powiększony silnik Thunder Stroke 116 o pojemności aż 1901 cm3, generujący potężny moment obrotowy 168 Nm, wyposażony w bardzo wydajne głowice cylindrów. Jednostka ta będzie montowana w modelach Springfield Dark Horse, Chieftain, Chieftain Dark Horse, Chieftain Limited, Chieftain Elite, Roadmaster oraz Roadmaster Dark Horse.

indian 2020 04

Ride Command

W sezonie 2020 Indian wprowadzi zaprojektowany na nowo system multimedialny Ride Command. Będzie on posiadał znany już, 7-calowy ekran dotykowy z możliwością obsługi w rękawicach, jednak w jego wnętrzu będzie pracował całkiem nowy, 4-rdzeniowy procesor. Dzięki niemu Ride Command będzie najszybciej działającym tego typu systemem na rynku.

Wśród nowych opcji znajdzie się nowa zintegrowana wyszukiwarka lokacji i punktów usługowych, a także możliwość sprawdzania natężenia ruchu i prognozy pogody dla poszczególnych obszarów.

Roadmaster zegary

Roadmaster Dark Horse

Ogromny sukces modelu Chieftain Dark Horse zainspirował projektantów Indiana do przeniesienia jego założeń i agresywnej stylistyki do kolejnego motocykla, tym razem turystycznego Roadmastera. Oprócz wszechobecnego czarnego lakieru i minimalnej ilości chromu, znajdziemy tu opływowe owiewki i kufry, 19-calowe przednie koło z niewielkim błotnikiem, szerokie siodło Rogue, podgrzewane manetki i regulowaną szybę. Roadmaster Dark Horse będzie oczywiście napędzany potężną jednostką Thunder Stroke 116.

W roku modelowym 2020 pojawią się nowe wersje malowania wszystkich modeli Indian, nowości zagoszczą również w katalogu fabrycznych akcesoriów. O szczegóły pytajcie u najbliższego dealera.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr