tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Poznajcie najmocniejszy amerykaski silnik V-twin
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Poznajcie najmocniejszy amerykaski silnik V-twin

Autor: Wojtek Grzesiak 2019.10.23, 09:26 Drukuj

Indian zaprezentował nowy silnik PowerPlus, który będzie napędzał między innymi model Challenger. Amerykanie chwalą się, że to najmocniejszy v-twin w Ameryce, ale traktujemy to oczywiście z przymrużeniem oka.

Pojemność 1769 cm3, 121 koni mechanicznych i milion mil testów - tak w skrócie prezentuje się silnik, który producent zachwala jako najmocniejszy w klasie. Moc maksymalna jest osiągana przy 6500 obr./min. Moment obrotowy jest równie imponujący - 177 Nm pozwoli zarówno zwinąć asfalt jak również przeciągnąć mały domek jednorodzinny.

NAS Analytics TAG

Silnik będzie sparowany z sześciobiegową skrzynią z nadbiegiem. Kierujący będzie miał do dyspozycji trzy tryby pracy. Oprócz tego na pokładzie mamy hydrauliczne regulatory luzów zaworowych oraz hydrauliczne napinacze łańcucha rozrządu. Cylindry są ułożone pod kątem 60 stopni, a silnik będzie chłodzony cieczą.

PowerPlus na pewno trafi do modelu Challenger. Nowy bagger został zaprezentowany w ciekawy sposób - znalazł się na jednym zdjęciu z modelem Scout Bobber, a wcześniej wyciekł film z prezentacji dla dalerów.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr