tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Poznajcie najmocniejszy amerykański silnik V-twin NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Poznajcie najmocniejszy amerykański silnik V-twin

Autor: Wojtek Grzesiak 2019.10.23, 09:26 Drukuj

Indian zaprezentował nowy silnik PowerPlus, który będzie napędzał między innymi model Challenger. Amerykanie chwalą się, że to najmocniejszy v-twin w Ameryce, ale traktujemy to oczywiście z przymrużeniem oka.

Pojemność 1769 cm3, 121 koni mechanicznych i milion mil testów - tak w skrócie prezentuje się silnik, który producent zachwala jako najmocniejszy w klasie. Moc maksymalna jest osiągana przy 6500 obr./min. Moment obrotowy jest równie imponujący - 177 Nm pozwoli zarówno zwinąć asfalt jak również przeciągnąć mały domek jednorodzinny.

NAS Analytics TAG

Silnik będzie sparowany z sześciobiegową skrzynią z nadbiegiem. Kierujący będzie miał do dyspozycji trzy tryby pracy. Oprócz tego na pokładzie mamy hydrauliczne regulatory luzów zaworowych oraz hydrauliczne napinacze łańcucha rozrządu. Cylindry są ułożone pod kątem 60 stopni, a silnik będzie chłodzony cieczą.

PowerPlus na pewno trafi do modelu Challenger. Nowy bagger został zaprezentowany w ciekawy sposób - znalazł się na jednym zdjęciu z modelem Scout Bobber, a wcześniej wyciekł film z prezentacji dla dalerów.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę